بازسازی، نوسازی و تعمیرات ساختمان

نشست روسای قوای سه گانه عراق پیرامون تحولات این کشور

رئیس جمهور، نخست وزیر و رئیس مجلس عراق نشستی را به منظور رایزنی در مورد اوضاع این کشور برگزار کردند. در این نشست تحولات سیاسی، مالی و امنتی عراق آنالیز شد.

22 شهریور 1399

خداحافظی با بخاری های نفتی در مدارس اردبیل

مدیر کل نوسازی و تجهیز مدارس استان اردبیل گفت: با تجهیز تمام مدارس استان به سیستم گرمایشی استاندارد تا سرانجام تیر 99 بساط بخاری های نفتی از واحدهای آموزشی استان برچیده می گردد.

20 شهریور 1399

پرفروش ترین بازی های ویدیویی دهه ای که گذشت

وب سایت گجت نیوز - نیما رمضانی: در دهه ای که گذشت، شاهد عرضه تعدادی از پرفروش ترین بازی های تاریخ بودیم. در ادامه با ما همراه باشید و با پرفروش ترین بازی های ویدیویی 10 سال اخیر آشنا شوید.

3 شهریور 1399

خبرنگاران استادیوم استاندارد، خان هفتم تیم والیبال رامسر برای ماندن در لیگ برتر

نوشهر - خبرنگاران - تیم والیبال هورسان رامسر در حالی سرخوش از صعود به لیگ برتر والیبال کشور بود که بر اساس اعلام فدارسیون والیبال چنانچه ضعف زیرساختی نظیر سالن ورزشی برای برگزاری مسابقات این شهر طی یک ماه آینده به استانداردهای لازم نرسد، حذف تیم رامسری...

28 مرداد 1399

خبرنگاران فرماندار: سرانه آموزشی در شهرستان بهارستان افزایش می یابد

تهران- خبرنگاران- فرماندار شهرستان بهارستان گفت: شهرداری نسیم شهر طی چند روز آینده 2 زمین برای ساخت مدرسه به آموزش وپرورش ناحیه 2 این شهرستان تحویل می دهد.

11 مرداد 1399

آزمایش بالینی واکسن کرونا در چین باعث ایجاد مصونیت در 108 داوطلب شد

مرحله اول آزمایش بالینی واکسن ویروس کرونا اجرا شده و نتیجه آن نشان می دهد این واکسن بی خطر است و قادر است به سرعت باعث ایجاد مصونیت در بدن انسان شود.

5 مرداد 1399

مقام سابق سیا: آمریکا دیگر نیازی به عربستان سعودی ندارد

یک نشریه آمریکایی در گزارشی نوشت که در پی بحران نفتی به وجود آمده، روابط ریاض و واشنگتن بیش از هر زمان دیگری در آستانه تحول بنیادین قرار گرفته است.

31 خرداد 1399

خبر خوش برای ساکنان محدوده طرح ترافیک

مدیر واحد ساماندهی محدوده ها و طرح های ترافیک شهرداری تهران، جزئیات تسهیلات جدید شهرداری تهران، برای تردد ساکنان محدوده طرح های ترافیکی را ارائه کرد.

5 اردیبهشت 1399