یوگا بوک تازه رونمایی شد ، حضور پرقدرت لنوو در عرصه فراوری لپ تاپ

به گزارش نقطه سر خط، تا این لحظه در جریان نمایشگاه سال جاری IFA از محصولات متعددی رونمایی شده که یوگا بوک لنوو را می توان از بهترین محصولات دانست.

یوگا بوک تازه رونمایی شد ، حضور پرقدرت لنوو در عرصه فراوری لپ تاپ

به گزارش نقطه سر خط به نقل از سی نت، لپ تاپ دو صفحه ای ایده ای است که هر چند سال یکبار مورد توجه اغلب شرکت های سازنده محصولات فناوری قرار می گیرد، اما بسیاری از شرکت ها در اجرای ایده های مجذوب کننده خود چندان پیروز نیستند.

در این میاان به نظر می رسد لنوو با یوگابوک خود موسوم به Lenovo C930 فرمول ساخت این نوع محصولات را به نفع خود تغییر داده است.

بزرگترین مسئله در خصوص لپ تاپ های قبلی دو صفحه ای، از جمله اولین یوگابوک این بود که تایپ کردن روی یک صفحه کلید برای بیشتر افراد به درستی کار نمی کرد.به ویژه در سطح شیشه ای بزرگ که بدون بازخورد لمسی به نظر می رسد.

اما یوگا بوک نسل تازه تغییرات قابل توجهی را تجربه نموده است. برای مثال در حال حاضر صفحه نمایش پایین به شیوه ای طراحی شده که وقتی کاربر انگشتش را روی آن می کشد سریعتر نسبت به صفحه لمسی پاسخ می دهد. افزون بر این عمر باتری بسیار قو تر عمل می نماید.

البته شایان ذکر است؛ شما نمیتوانید از صفحه نمایش پایین به عنوان یک صفحه نمایش ثانویه یا پیشرفته ویندوز بهره ببرید ئرواقع ابزارهایی مانند پشتیبانی از چند زبان و طرح و پد لمسی می تواند تنها زمانی که مورد احتیاج است، ظاهر گردد.

در حال حاضر صفحه نمایش E Ink را می توان به عنوان یک خواننده استفاده کرد، ادر حال حاضر این نمایشگر از فایل های PDF پشتیبانی می نماید.

از دیگر ویژگی های یوگابوک:

قلم فعال Wacom با اتصال مغناطیسی به بدنه

لولا قابل انعطاف با قابلیت گردش کامل

پشتیبانی از Dolby Atmos

دارای صفحه نمایش اصلی 250در 1600

منبع: انتخاب

به "یوگا بوک تازه رونمایی شد ، حضور پرقدرت لنوو در عرصه فراوری لپ تاپ" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "یوگا بوک تازه رونمایی شد ، حضور پرقدرت لنوو در عرصه فراوری لپ تاپ"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید