قتل زن جوان، عاقبت کنجکاوی درباره ماساژ!

به گزارش نقطه سر خط، کنجکاوی مرد میان سال برای آشنایی با ماساژ منجر به قتل زنی شد که او استخدام نموده بود. متهم دیروز برای محاکمه به جرم قتل عمد به دادگاه کیفری استان تهران منتقل شد.

قتل زن جوان، عاقبت کنجکاوی درباره ماساژ!

به گزارش شرق، این پرونده با پیداشدن جسد زنی جوان کنار کانال آب تشکیل شد. دو سال قبل مردی به مأموران فوریت های پلیسی گزارش داد که جسد زنی جوان کنار کانال آب رها شده است. بعد از اینکه مأموران جسد را کشف و تحقیقات خود را شروع کردند متوجه شدند این جسد متعلق به زنی به نام کیاناست که در تهران تنها زندگی می کرد.

با شناسایی خانواده کیانا و شروع تحقیقات معین شد این زن کارمند یک شرکت خصوصی بوده و فقط تعطیلات در کنار خانواده اش بوده و در تهران تنها زندگی می نموده است.

با ردیابی تماس های این زن مأموران متوجه شدند آخرین تماس او با مردی به نام سپند بوده است. به این ترتیب سپند شناسایی و بازداشت شد. او به قتل اعتراف کرد و با صدور کیفرخواست، پرونده برای رسیدگی به شعبه 2 دادگاه کیفری استان تهران فرستاده شد.

متهم روز گذشته پای میز محاکمه رفت. در ابتدای جلسه، اولیای دم درخواست قصاص کردند و گفتند گذشت نمی نمایند. سپس متهم در صندلی نهاده شد.

او از اولیای دم عذرخواهی کرد و گفت: من کارمند بودم و قناری های نژاددار و خیلی گران قیمت هم نگهداری می کردم و می فروختم. در یک کانال تلگرامی عضو بودم که دارو های قناری را از آنجا خریداری می کردم. یک روز یک نفر آگهی ماساژ در آن کانال گذاشت و من با شماره ای که داده بودند از سر کنجکاوی تماس گرفتم. فقط می خواستم ببینم ماساژ چطور است. با زنی که شماره اش را داده بودند قرار گذاشتم. وقتی سوار ماشین شد، پشیمان شدم و ترسیدم کسی ما را ببیند. خواستم پیاده گردد، اما قبول نکرد و جیغ وداد کرد. من هم با مشت او را زدم. قصد کشتن نداشتم. متهم یک بار دیگر تأکید کرد قصد قتل نداشته و درخواست بخشش کرد. با سرانجام جلسه دادگاه، قضات برای صدور رأی وارد شور شدند.

منبع: فرارو

به "قتل زن جوان، عاقبت کنجکاوی درباره ماساژ!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قتل زن جوان، عاقبت کنجکاوی درباره ماساژ!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید