سامسونگ موبایل هایتان را تمیز می نماید

به گزارش نقطه سر خط به نقل از دیجیتال ترندز، در بحبوحه شیوع ویروس کووید19، فروشگاه های Samsung Experience و مراکز خدماتی این شرکت، سرویس پاکسازی گلکلسی(Galaxy Sanitizing Service)را ارائه می نمایند. در این سرویس با یاری نور UV-C موبایل های کاربران به طور رایگان تمیز می گردد.

سامسونگ موبایل هایتان را تمیز می نماید

این سرویس به جای مواد شیمیایی قدرتمند که ممکن است به دستگاه های الکترونیکی آسیب برساند، از اشعه UV-C برای پاکسازی موبایل ها، ساعت های هوشمند، ایرباد های بی سیم و تبلت ها استفاده می نمایند.

طبق اطلاعاتی که در وب سایت سامسونگ در مالزی وجود دارد، دستگاه هایی که برای عملیات پاکسازی در سرویس به کار می رود قبلا آزمایش شده اند تا روی عملکرد موبایل ها تاثیر منفی نداشته باشند.

افراد با مراجعه به فروشگاه ها یا مراکز خدماتی سامسونگ که این سرویس را عرضه می نمایند، می توانند از آن بهره ببرند همچنین این مراکز خدمات پاکسازی را برای دستگاه های غیر سامسونگ نیز انجام می دهند.

در این خدمت موبایل ها در 30 ثانیه، تبلت و ساعت هوشمند در 3 دقیقه پاکسازی می شوند. البته سامسونگ تضمین نمی کند این سرویس تمام باکتری، جرم ها و ویروس ها را از بین ببرد.

منبع: خبرگزاری مهر

به "سامسونگ موبایل هایتان را تمیز می نماید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سامسونگ موبایل هایتان را تمیز می نماید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید