کرونا در دنیا عرب، سیر صعودی فرایند ابتلا در مصر، ثبت 157 مورد جدید در سودان

به گزارش نقطه سر خط، وزارت بهداشت مصر گفت که تا به امروز 22082 نفر در این کشور به ویروس کرونا مبتلا شده اند که از این تعداد 879 نفر جان خود را از دست داده اند.

کرونا در دنیا عرب، سیر صعودی فرایند ابتلا در مصر، ثبت 157 مورد جدید در سودان

به گزارش گروه بین الملل نقطه سر خط به نقل از الیوم السابع، وزارت بهداشت مصر امروز آدینه از ثبت 1289 مورد جدید ابتلا به ویروس کرونا و 34 مورد فوتی اطلاع داد.

بر اساس این گزارش این بیشترین آمار ابتلا به کرونا در یک روز در مصر از زمان شیوع ویروس کرونا در این کشور تا به امروز به شمار می رود.

خالد مجاهد سخنگوی وزارت بهداشت مصر بیان کرد که تا به امروز 22082 نفر در این کشور به ویروس کرونا مبتلا شده اند که از این تعداد 879 نفر جان خود را از دست داده اند. همچنین تا به امروز 5511 نفر از مبتلایان به کرونا در مصر بهبود یافته و از بیمارستان مرخص شده اند.

وزارت بهداشت سودان نیز از ثبت 157 مورد جدید ابتلا به ویروس کرونا و ثبت 38 مورد فوتی اطلاع داد.

وزارت بهداشت سودان اضافه کرد که تا به امروز 4521 نفر در این کشور به ویروس کرونا مبتلا شده اند که از این تعداد 233 نفر جان خود را از دست داده اند.

ویروس کرونا اولین بار دسامبر گذشته در شهر ووهان چین رؤیت شد و از آن موقع تا به امروز 5973935 نفر در سرتاسر جهان به این ویروس مبتلا شده اند و از این تعداد 364409 نفر جان خود را از دست داده اند.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "کرونا در دنیا عرب، سیر صعودی فرایند ابتلا در مصر، ثبت 157 مورد جدید در سودان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کرونا در دنیا عرب، سیر صعودی فرایند ابتلا در مصر، ثبت 157 مورد جدید در سودان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید