مرکبات در مرکز مقرون به صرفه می گردد؟

به گزارش نقطه سر خط، تعدادی غرفه در میادین میوه و تره بار تهران برای عرضه مرکبات به باغداران مازندرانی با تخفیف ویژه اختصاص خواهد یافت.

مرکبات در مرکز مقرون به صرفه می گردد؟

عبدالله مهاجر رئیس اتاق بازرگانی، صنایع معادن و کشاورزی مازندران در مصاحبه با نقطه سر خط گفت: سازمان میادین میوه و تره بار تهران 300 غرفه در نقاط مختلف مرکز دارد و به این سازمان پیشنهاد دادیم تا تعدادی از این غرفه ها را به صورت رایگان در اختیار باغداران مازندرانی برای عرضه مرکبات قرار دهد.

او اضافه نمود: مدیرعامل سازمان مدیریت میادین میوه و تره بار تهران قول داد تعدادی از غرفه های این سازمان را در صورت امکان به صورت رایگان یا با تخفیف هایی ویژه در اختیار باغداران مازندرانی قرار دهد.

مهاجر در پاسخ به این پرسش که چه تعداد غرفه در چه نقاطی از تهران به باغداران مازندرانی اختصاص خواهد یافت، گفت: مقرر شد اتحادیه باغداران استان تعداد غرفه های مورد احتیاج و حجم مرکبات قابل عرضه در این بازار را اعلام کند.

رئیس اتاق بازرگانی، صنایع معادن و کشاورزی مازندران ادامه داد: گشودن بازار تهران با جمعیت 14 میلیون نفری به روی باغداران مازندرانی سبب حذف دلالان و رضایت خریداران و باغداران خواهد شد.

محمد شعبانی مدیرعامل اتحادیه باغداران مازندرانی پیشتر گفته بود، اجاره ماهانه هر غرفه در میادین میوه و تره بار تهران از 50 تا 200 میلیون تومان است که پرداخت این اجاره بها ازعهده بسیاری از باغداران خارج است.

سازمان میادین میوه و تره بار تهران بیش از40 درصد میوه مرکز را تامین می نماید و اگر مراکز عرضه مستقیم میوه در اختیار اتحادیه باغداران قرار بگیرد، مسیر تازه و ارزانتری برای فروش مرکبات ارائه خواهد شد.

نقطه سر خط مازندران ساری

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "مرکبات در مرکز مقرون به صرفه می گردد؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مرکبات در مرکز مقرون به صرفه می گردد؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید