محدودیت های تردد جاده ای در آخر هفته

به گزارش نقطه سر خط، شرایط ترافیک در محورهای استان تهران نشان می دهد قم - تهران عوارضی با ترافیک سنگین و دماوند-گیلاوند و تهران - پاکدشت با ترافیک نیمه سنگین روبرو است، همچنین در استان البرز، آزادراه کرج - قزوین(ترمینال کلانتری)، آزادراه قزوین-کرج(ترمینال کلانتری)، آزادراه کرج - تهران کیلومتر25، آزادراه کرج - تهران پل کلاک و آزادراه تهران - کرج پل کلاک با ترافیک نیمه سنگین روبرو است.

محدودیت های تردد جاده ای در آخر هفته

براساس تصاویر دریافتی از دوربین های نظارتی، سامانه های ترددشمار وگشتهای شعب راهداری سراسر کشور، در حال حاضر به استثنای محورهای مسدود و ممنوع دکرشده، مابقی محورهای مواصلاتی کشور بازوتردد درآنها به روال عادی درجریان است.

طی شبانه روز گذشته، کل تردد ثبت شده براساس آخرین اطلاعات دریافتی از 1659 ترددشمار فعال درمحورهای برون شهری، نسبت به روز قبل 8 درصد کاهش را نشان می دهد.

همچنین سهم وسایل نقلیه سنگین 18 درصد، اوج تردد بین ساعات 17 الی 18 وکمترین تردد بین ساعات 3 الی 4 صبح صورت پذیرفته که هموطنان عزیز با آگاهی از این موضوع می توانند ساعات مناسب تری را برای سفر انتخاب کنند.

محورهای دارای بیشترین تردد طی 24 ساعت گذشته: آزادراه کرج-تهران، آزادراه تهران-کرج، آزادراه کرج-قزوین، آزادراه قزوین-کرج، آزادراه تهران-قم، آزادراه قم-تهران، آزادراه ساوه- تهران، آزادراه تهران-ساوه، راستا پاکدشت-تهران و تهران-پاکدشت، محور های تهران-شهریار و شهریار-تهران و محور قرچک-ری.

محدودیت ترافیکی جاده های منتهی به شمال تا روز شنبه 12 دی ماه

تردد موتورسیکلت از ساعت 12 ظهر روز دوشنب 7 دی تا ساعت 24 روز جمعه 11 دی از محورهای کرج - چالوس، هراز، فیروزکوه و محور تهران - سمنان - مشهد و بالعکس ممنوع است؛ تردد موتور سیکلت های انتظامی و امدادی برای انجام مأموریت های ضروری در راستا مجاز جریان ترافیک بلامانع خواهد بود.

در محور کندوان تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 14 روز جمعه مورخ 11 دی تا ساعت 2 بامداد روز شنبه مورخ 12 دی از کرج به سمت مرزن آباد ممنوع است با اعلام مأموران پلیس راه در محل تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 17 روز جمعه مورخ 11 دی تا ساعت 2 بامداد روز شنبه مورخ 12 دی از 15 کیلومتری جنوب مرزن آباد (دزدبن) به سمت کرج یک طرفه خواهد بود.

در محور هراز تردد همه وسایل نقلیه از ساعت 12 روز جمعه مورخ 11 دی تا ساعت 2 بامداد روز شنبه مورخ 12 دی از رودهن به سمت آمل ممنوع است؛ از ساعت 14:30 روز جمعه مورخ 11 دی تا ساعت 2 بامداد روز شنبه مورخ 12 دی و با اعلام مأموران پلیس راه در محل تردد همه وسایل نقلیه از آب اسک به رودهن (محدوده مشاء) به صورت یک طرفه است.

در محور کندوان تردد انواع تریلر، کامیون و کامیونت از محور کرج - چالوس و بالعکس کماکان ممنوع است.

در محور هراز تردد همه تریلرها کماکان ممنوع است؛ همچنین تردد همه کامیون ها و کامیونت ها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 08:00 تا 24:00 امروز و روزهای چهارشنبه، پنجشنبه و جمعه هفته جاری ممنوع است.

در محور فیروزکوه تردد همه تریلرها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 8 تا 24 امروز و جمعه هفته جاری از تهران به قائم شهر و بالعکس، ممنوع است.

در محور اردبیل - آستارا و بالعکس تردد همه کامیون ها و تریلرها به استثنای حاملین مواد سوختی و فاسد شدنی از ساعت 08:00 الی 24:00 امروز و جمعه هفته جاری از اردبیل به آستارا و بالعکس ممنوع است.

ممنوعیت تردد به دلیل مداخلات جوی

محور پونل - خلخال واقع در استان های گیلان و اردبیل به دلیل بارش شدید برف و کولاک تا اطلاع بعدی مسدود است.

محور شمشک - دیزین واقع در استان های البرز و تهران تا اطلاع بعدی به دلیل بارش باران و احتمال ریزش کوه مسدود است.

محور سروآباد - پاوه واقع در استان کردستان از ساعت 22 مورخ 7 آبان 94 تا اطلاع بعدی به دلیل بارش شدید باران ریزش کوه و نبود ایمنی کافی مسدود است.

محور گنجنامه-تویسرکان واقع در استان همدان از مورخ 20 آبان 94 تا اطلاع بعدی با توجه به شرایط جوی و صعب العبور بودن راستا مسدود اعلام می شود.

محور سی سخت - بیده واقع در استان کهگیلویه و بویراحمد از مورخ 25 آبان 94 تا اطلاع بعدی با توجه به کوهستانی و برفگیر بودن و نبود ایمنی کافی راستا مسدود اعلام می شود.

محدودیت تردد به دلیل عملیات کارگاه جاده ای

در آزادراه تهران ـ قم و بالعکس تا سرانجام سال 94 تردد هرگونه وانت بار حدفاصل پل شهید کاظمی (آزادگان) تا خروجی حسن آباد و بالعکس ممنوع است؛ تردد از محورهای قدیم تهران-قم و احمدآباد مستوفی انجام می شود.

در محور کرمان ـ راین ـ حسین آباد ـ جیرفت (ساردوئیه ـ جیرفت)، واقع در استان کرمان به دلیل مداخله با ترافیک شهری و تردد در جاذبه های گردشگری و عبور 23 کیلومتری از راستا فرعی، تردد خودروهای سنگین و حاملان فرآورده های نفتی ممنوع و راستا جایگزین محور ترانزیت کرمان ـ دهبکری ـ جیرفت معرفی می شود؛ تردد وسایل نقلیه سواری در محور فوق بلامانع است.

محور ایلام - صالح آباد واقع در استان ایلام، روزهای سیزدهم و شانزدهم دی ماه 94 از ساعت 12 تا 15 به دلیل اجرای عملیات انفجار و تخلیه مصالح حاصل از انفجار حدفاصل کیلومتر 000+1 تا 500+9 مسدود بوده و تردد از محور قدیم ایلام - صالح آباد انجام می شود.

محور هراز بخش واقع در استان تهران از مورخ 24 آذر تا 15 دی 94 روزهای شنبه تا سه شنبه هر هفته از ساعت 19 الی 5 بامداد به غیر از روزهای چهارشنبه، پنجشنبه و جمعه و ایام تعطیلات رسمی به دلیل اجرای عملیات تعریض و بهسازی و احداث 2 دستگاه پل قوسی، محدوده شنگلده تا گرنک (حدفاصل کیلومتر 73 تا200+76) مسدود است و تردد از محورهای سوادکوه-فیروزکوه و کندوان انجام می شود.

در محور مشهد - فریمان واقع دراستان خراسان رضوی از مورخ 10 مهر تا 10 دی 94 بین ساعات 7 تا 17 به دلیل اجرای عملیات مرمت و اجرای آسفالت حفاظتی حدفاصل کیلومتر 0 تا 20 تردد همزمان با اجرای عملیات با محدودیت و رعایت احتیاط انجام می شود.

محور تربت حیدریه - مشهد، از مورخ 4 آبان تا 29 بهمن 94 ساعت 7 تا 17 به دلیل اجرای عملیات تعریض و روکش آسفالت حدفاصل کیلومتر 600+2 تا 600+3 تردد همزمان با اجرای عملیات با محدودیت و رعایت احتیاط انجام می شود.

مسافران می توانند برای دریافت اطلاعات تفصیلی راه ها و خلاصه آخرین شرایط جاده ها، عدد 141 را به شماره 1000141 پیامک کنند و یا با شماره های 141 و 88925252 تماس بگیرند.

منبع: خبرگزاری مهر

به "محدودیت های تردد جاده ای در آخر هفته" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "محدودیت های تردد جاده ای در آخر هفته"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید