خبرنگاران نمایش 30 فیلم در آخرین روز برگزاری جشنواره بین اللملی فیلم های بچه ها

به گزارش نقطه سر خط، اصفهان- خبرنگاران- 30 فیلم سینمایی، داستانی، کوتا و بلند، انیمیش امروز جمعه در آخرین روز برگزاری جشنواره بین المللی فیلم های بچه ها و نوجوانان اصفهان در سه بستر فضای مجازی نمایش داده می شود.

خبرنگاران نمایش 30 فیلم در آخرین روز برگزاری جشنواره بین اللملی فیلم های بچه ها

مدیراجرایی جشنواره بین المللی فیلم های بچه ها و نوجوانان در گفت وگو با نقطه سر خط اضافه کرد: به دلیل شرایط کرونایی فیلم های منتخب در سه پلتفرم فیلیمو، نماوا و تیوا از ساعت 10 صبح تا 22 برای علاقه مندان نمایش داده می شود.

ایمان حجتی اظهارداشت: در بستر فیلیمو 6 فیلم خارجی پسر ابری به مدت 77 دقیقه، جیکوب، می می و سگ های سخنگو به مدت 65 دقیقه، تنها به مدت 96 دقیقه، چیری و چری به مدت 90 دقیقه، راه طولانی شمال به مدت 85 دقیقه و پسر و جهان به مدت 80 دقیقه نمایش داده می شوند.

وی بیان نمود: در بسته پویانمایی های کانون هفت انیمیشن این هم پول ماهی، توکا در قفس، زری زری کاکل زری، زندگی مورچه ها، قلب مترسک، کشاورز و ربات کیمیاگر، نقاشی رومی به مدت 95 دقیقه گنجانده شده است.

وی شرح داد: برای بخش منتخب جشنواره بین المللی نیز فیلمی از هندوستان با نام لبخند به مدت 30 دقیقه در نظر گرفته شد و خداحافظ سینما به کارگردانی یاسر احمدی به مدت 86 دقیقه آخرین فیلمی ست که در فیلیمو ویژه ناشنوایان نمایش داده می شود.

به گفته وی در برنامه نماوا در روز ششم جشنواره سی وسوم فیلم شماره29 به کارگردانی هادی رحیمی خواص به مدت 104 دقیقه در پلتفرم نماوا ویژه نابینایان نمایش داده می شود.

همچنین در بخش بین المللی نمایش پنج انیمیشن گربه ها در هلوآباد به مدت 87 دقیقه، حیوانات بیسکوییتی به مدت 91 دقیقه، پرنسس یخی با مدت زمان 88 دقیقه، سگ های قطبی به مدت 91 دقیقه و کاپیتان شمشیردندان و الماس جادویی به مدت 85 دقیقه برنامه ریزی شده است.

وی شرح داد: نمایش فیلم خداحافظ سینما ساخته یاسر احمدی به مدت 86 دقیقه ویژه نابینایان در این برنامه گنجانده شد.

وی اضافه کرد: در برنامه تیوا سه انیمیشن خارجی حیوانات بیسکوییتی به مدت 91 دقیقه، سگ های قطبی به مدت 91 دقیقه و کاپیتان شمشیردندان و الماس جادویی به مدت 85 دقیقه نمایش داده می شود.

حجتی اضافه کرد: شهر موش ها به مدت 78 دقیقه، دزد عروسک ها به مدت 77 دقیقه، گلنار به مدت 82 دقیقه، آهوی پیشونی سفید به مدت 89 دقیقه و مربای شیرین به مدت 92 دقیقه فیلم هایی هستند که علاقه مندان می توانند روز پنجم جشنواره در تیوا تماشا کنند.

وی اظهارداشت: در این روز برگزاری کارگاه چگونه فیلم کودک خود را به بازارهای جهانی معرفی کنیم؟ در بخش بین الملل از ساعت 11 تا 13 و کارگاه تعامل سینما و بازی های ویدئویی در بخش ملی از ساعت 13 تا 15 برنامه ریزی شد که از طریق تلویزیون تعاملی تیوا نیز پخش خواهد شد.

آیین اختتامیه این جشنواره امروز به صورت آنلاین در فضای مجازی از ساعت 18:30 برگزار می شود.

سی و سومین جشنواره بین المللی فیلم های بچه ها و نوجوانان براساس توافق نامه سازمان سینمایی، بنیاد سینمایی فارابی و شهرداری اصفهان، از 27 مهر تا دوم آبان در 2 بخش مسابقه سینمای ایران و مسابقه سینمای بین الملل برگزار گشت.

همچنین 107 فیلم بخش های مختلف جشنواره در 6 روز در سه پلتفرم: نماوا، فیلیمو و تیوا بر اساس جدول برنامه ها به نمایش در آمد.

نمایش برنامه های مجازی (پروانه شو- اصفهان، نشست های خبری صاحبان آثار، بزرگداشت ها، افتتاحیه و اختتامیه) در ایام جشنواره، از طریق پلتفرم تیوا قابل دسترس بوده است.

منبع: ایرنا

به "خبرنگاران نمایش 30 فیلم در آخرین روز برگزاری جشنواره بین اللملی فیلم های بچه ها" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران نمایش 30 فیلم در آخرین روز برگزاری جشنواره بین اللملی فیلم های بچه ها"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید