بیژن: تا قبل از برد ما برابر فجر سپاسی، جدول لیگ 15 تیمی بود!، برای پنالتی زدن استرس نداشتم

به گزارش نقطه سر خط، مدافع تیم فوتبال شهر خودرو با ابراز خرسندی از رجحان تیمش مقابل فجر سپاسی گفت که شاگردان سیدعباسی با پیروزی در این مسابقه به جدول لیگ برتر بازگشته اند.

بیژن: تا قبل از برد ما برابر فجر سپاسی، جدول لیگ 15 تیمی بود!، برای پنالتی زدن استرس نداشتم

مجتبی بیژن در گفت وگو با خبرنگار ورزشی نقطه سر خط، درباره پیروزی تیمش برابر فجر سپاسی گفت: در دور برگشت دو بازی بسیار مهم با نفت مسجدسلیمان و فجر سپاسی داشتیم که خوشبختانه در هر دو بازی برنده شدیم و بعد از دقیقه 90 هم گل زدیم. بازی با فجر برای ما بسیار مهم بود و بعد از برد در این بازی تازه به جدول مسابقات برگشتیم. در واقع قبل از برد ما برابر فجر، جدول لیگ 15 تیمی بود، ولی حالا با کسب سه امتیاز این بازی امیدهای شهر خودرو زنده شده است.

وی که تک گل تیمش را از روی نقطه پنالتی به ثمر رساند، در این مورد توضیح داد: خدا را شکر که پنالتی ام گل شد. من برای پنالتی زدن استرسی نداشتم، ولی بعد از بازی خیلی به این موضوع فکر کردم که اگر این پنالتی گل نمی شد چه اتفاقاتی رخ می داد.

مدافع تیم فوتبال شهر خودرو در پاسخ به این پرسش که آیا شهر خودرو در لیگ برتر می ماند؟، گفت: ما در خیلی از بازی ها مستحق باخت نبودیم و لیاقت مان قرار گرفتن در انتهای جدول نیست. هشت بازی به جای مانده است و با تمام وجود برای ماندن در لیگ برتر کوشش می کنیم.

بیژن در خصوص بازی بعدی تیمش برابر نساجی و بازی برابر تیم سابقش خاطر نشان کرد: نساجی همواره برایم دوست داشتنی است و خاطرات خوبی از بازی در این تیم دارم. کوشش می کنم برترین بازی ام را برابر نساجی انجام دهم و امیدوارم در این بازی هم سه امتیاز را بگیریم تا این شانس را داشته باشیم که از انتهای جدول جدا شویم.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "بیژن: تا قبل از برد ما برابر فجر سپاسی، جدول لیگ 15 تیمی بود!، برای پنالتی زدن استرس نداشتم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بیژن: تا قبل از برد ما برابر فجر سپاسی، جدول لیگ 15 تیمی بود!، برای پنالتی زدن استرس نداشتم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید