پرواز بجنورد به عشق آباد قطعی شد

به گزارش نقطه سر خط، استاندار خراسان شمالی از اعلام آمادگی شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران هما برای برقراری دو پرواز هفتگی از بجنورد به عشق آباد و بالعکس خبر داد.

پرواز بجنورد به عشق آباد قطعی شد

به گزارش نقطه سر خط به نقل از روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی خراسان شمالی، محمدعلی شجاعی روز دوشنبه 9 تیرماه 99 با اعلام این خبر افزود: ایجاد و گسترش مراودات با کشورهای آسیایی از جمله ترکمنستان از جمله سیاست های توسعه ای استان است.

او شرح داد: برقراری پروازهای مستقیم از بجنورد به عشق آباد می تواند ضمن آسان سازی آمدوشد به کشور ترکمنستان و دیگر کشورهای آسیای مرکزی فصل جدیدی در برنامه های توسعه استان و کشور ایجاد کند.

شجاعی با بیان این که پس از سفر سال گذشته به ترکمنستان و امضای تفاهم نامه های مختلف، اجرایی شدن آن ها در دستور کار جدی استان قرار گرفت، مطرح نمود: در نشست با رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران برقراری پروازهای هفتگی راستا بجنورد-عشق آباد و بالعکس قطعی شد.

استاندار خراسان شمالی اظهار کرد: امروز طی مکاتبه ای از سوی معاون مدیرعامل هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران خطاب به استاندار خراسان شمالی عملیات اجرایی برقراری این پروازها از فرودگاه بین المللی بجنورد آغاز شد.

منبع: میراث آریا

به "پرواز بجنورد به عشق آباد قطعی شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پرواز بجنورد به عشق آباد قطعی شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید