میراثی که نفسِ فدراسیون جدید را گرفت، ضربه های ویلموتس ادامه دارد

به گزارش نقطه سر خط، صحبت کردن در خصوص قرارداد مارک ویلموتس با تیم ملی فوتبال ایران و بدتر از آن نتایجی که او با این تیم در مقدماتی جام جهانی گرفت، تکراری و ناامیدکننده است اما واقعیت این است که نه تنها مدیریت جدید را به خود مشغول نموده است بلکه باشگاه پرسپولیس را هم به وارد چالش جدیدی نموده است.

میراثی که نفسِ فدراسیون جدید را گرفت، ضربه های ویلموتس ادامه دارد

ویلموتس نه تنها با حضورش ضربه جبران ناپذیر اقتصادی شدیدی به فوتبال ایران زد، بلکه با نتایجی که برابر عراق و بحرین گرفت اوضاع تیم ملی را در شرایط قرمز قرار داد و در صورتی که تیم ملی نتواند به جام جهانی برود، این ضربات مهلک تر بر پیکر این فوتبال وارد خواهد شد.

در حالی که انتظار می رفت شهاب الدین عزیزی خادم و تیم مدیریتی جدیدش پس از آغاز کار تمرکز را بر روی فراهم کردن موفقیت تیم ملی و نتیجه دریافت در دیدارهای باقی مانده مقدماتی جام جهانی بگذارند، آنها درگیر حل و فصل مشکل بدهی 2 میلیون دلاری بابت قرارداد ویلموتس با شرکت سرمایه گذاری تامین اجتماعی هستند.

فدراسیون فوتبال پس از آنکه اموالش توقیف شد و سه دانگ ساختمان باشگاه پرسپولیس هم در آستانه سند خوردن برای تامین اجتماعی نهاده شد، دست به کار شده تا در نشست هایی با مسئولان تامین اجتماعی این مشکل را حل نماید.

به گفته علی جوادی سخنگوی فدراسیون فوتبال قرار است تا سرانجام هفته جاری عزیزی خادم نشستی را با معاون شرکت شستا برگزار کند تا زمینه توافق طرفین برای حل این مشکل فراهم گردد. کوشش فدراسیون فوتبال این است که بتواند ساختمان باشگاه پرسپولیس و البته ساختمان خود فدراسیون را آزاد کند.

منبع: خبرگزاری مهر

به "میراثی که نفسِ فدراسیون جدید را گرفت، ضربه های ویلموتس ادامه دارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "میراثی که نفسِ فدراسیون جدید را گرفت، ضربه های ویلموتس ادامه دارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید