مالک لیدزیونایتد: در فکر خرید کاوانی هستم، زلاتان را هم می خواستیم

به گزارش نقطه سر خط، باشگاه تازه صعودکرده به لیگ برتر فوتبال انگلیس اهداف بزرگی را در سر می پروراند و سعی در جذب بهترین های فوتبال اروپا دارد.

مالک لیدزیونایتد: در فکر خرید کاوانی هستم، زلاتان را هم می خواستیم

به گزارش نقطه سر خط، آندره آ رادریتزانی مالک باشگاه لیدزیونایتد که هفته پیش پس از 16 سال انتظار جواز صعود به لیگ برتر انگلیس را گرفت، ادعا کرد که در فکر جذب ادینسون کاوانی مهاجم اروگوئه ای فصل گذشته پاری سن ژرمن است و قبل از آن هم برای خرید زلاتان ابراهیموویچ مهاجم حال حاضر میلان کوشش نموده بود.

قرارداد کاوانی با پاری سن ژرمن تمام شده است و می تواند به عنوان بازیکن آزاد به هر تیمی که بخواهد ملحق گردد.

رادریتزانی در این باره به شبکه اسکای اسپورت ایتالیا گفت: کاوانی علاوه بر کیفیتی که بازی اش دارد، می تواند با قدرت بدنی بالایش، خود را به شرایط بازی های فیزیکی لیگ برتر انگلیس وفق دهد. البته من هرگز درباره خرید او با سرمربی مان (مارچلو بیلسا) صحبت ننموده ام. با این حال ما قطعاً در فکر خریدش هستیم و باید دید که چه می گردد، چرا که او در بازار بازیکن آزاد است.

زلاتان ابراهیموویچ در ماه ژانویه قبل از اینکه به میلان برگردد می توانست به لیدزیونایتد ملحق گردد. البته در آن موقع هنوز صعود این تیم به لیگ برتر قطعی نشده بود و ایبرا باید دوران بازیگری اش را در دسته اول فوتبال انگلیس ادامه می داد و این یکی از عوامل تأثیرگذار در رد پیشنهاد لیدز از سوی ستاره 38 ساله سوئدی بود.

رادریتزانی در این خصوص هم گفت: خرید ابراهیموویچ قطعاً سخت خواهد بود. ما در ماه ژانویه کوشش کردیم که با او قرارداد ببندیم، اما او میلان را انتخاب کرد و به این ترتیب فرصت عقد قرارداد با وی از بین رفت. الان اما دیگر فکر می کنم که برای خرید او خیلی دیر شده باشد، چون فشار فوتبال انگلیس کاملاً متفاوت با لیگ های دیگر است.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "مالک لیدزیونایتد: در فکر خرید کاوانی هستم، زلاتان را هم می خواستیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مالک لیدزیونایتد: در فکر خرید کاوانی هستم، زلاتان را هم می خواستیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید