لاتزیو 0 ، یوونتوس 2؛ شب بی نقص بونوچی در دفاع و حمله

به گزارش نقطه سر خط، خبرگزاری خبرنگاران- یوونتوس که در دفاع بی نقص ظاهر شد و فرصتی به تیم ساری نداد، در حمله فرصت طلب بود و یک پیروزی ارزشمند در المپیکو کسب کرد.

لاتزیو 0 ، یوونتوس 2؛ شب بی نقص بونوچی در دفاع و حمله

به گزارش نقطه سر خط، نبرد مائوریتزیو ساری و مکس الگری، دو سرمربی با دو فلسفه فوتبالی متفاوت را سرمربی یوونتوس برد. یوونتوس با دو گل پنالتی لئوناردو بونوچی، یک پیروزی ارزشمند در المپیکوی رم کسب کرد و رقیب مستقیمش در راه رسیدن به لیگ قهرمانان اروپا را مغلوب کرد. با این حال نکته منفی این ملاقات برای یوونتوس، مصدومیت دنیلو در ابتدای این ملاقات بود که ظاهرا جدی به نظر می رسد.

یوونتوس که در هفته های پیش از تعطیلات بازی های ملی نتایج پرفراز و نشیبی گرفته بود، امشب با دو گل لئوناردو بونوچی از روی نقطه پنالتی به سه امتیاز ارزشمند در خانه لاتزیو دست یافت. یوونتوس بازی را بهتر شروع کرد و در همان دقایق ابتدایی و روی ارسال یک موقعیت ایستگاهی فرصت داشت به گل اول مسابقه دست یابد، اما ضربه سر آلوارو موراتا با اختلاف کمی به بیرون رفت.

اما در دقیقه 22 و با متوقف شدن موراتا در محوطه جریمه لاتزیو بود که یوونتوس صاحب یک ضربه پنالتی شد. لئوناردو بونچی پشت توپ نهاده شد و با ضربه ای دقیق به گوشه سمت راست پیروز شد گل اول یوونتوس را وارد دروازه لاتزیو کند. دقایقی بعد لاتزیو در موقعیتی خوب صاحب یک ضربه ایستگاهی شده و می توانست به گل تساوی دست پیدا کند، اما ضربه سرگی میلینکوویچ ساویچ بعد از برخورد به مدافع لاتزیو به بیرون رفت.

در دقیقه 43 و روی ارسال خوب خوان کوادرادو بود که یوونتوس فاصله تا زدن گل دوم خود نداشت، اما ضربه آکروباتیک آلوارو موراتا دقیق نبود و با فاصله کمی از بالای دروازه حریف به بیرون رفت. در ادامه نیمه اول اتفاق خاصی رخ نداد و یوونتوس با همان یک گل رجحان راهی رختکن شد.

بیانکونری نیمه دوم را نیز بهتر شروع کرد و در همان دقایق ابتدایی این دژان کولوسفسکی بود که با حرکت از سمت راست فرصت داشت گل دوم را به ثمر برساند، اما ضربه او با عکس العمل ریبا همراه شد. در ادامه یوونتوس جریان بازی را به خوبی کنترل نموده و اجازه خلق حتی یک موقعیت هم به لاتزیو نداد تا جریان مسابقه در میانه میدان دنبال گردد.

در دقیقه 80 این بار یوونتوس با متوقف شدن فدریکو کیه زا صاحب یک ضربه پنالتی دیگر هم شد. باز هم لئوناردو بونوچی پشت توپ نهاده شده و با فریب دادن رینا دروازه لاتزیو را باز کرد. در دقایق پایانی رینا ضربه کیه زا به شکلی تماشایی مهار کرد و در نهایت یوونتوس با دو پنالتی لئوناردو بونوچی پیروز به غلبه بر لاتزیو شد.

توضیح گل ها:

لاتزیو 0-1 یوونتوس؛ لئوناردو بونوچی 23`: تکل دنیلو کاتالدی روی پای آلوارو موراتا باعث سرنگونی او شد. داور پس از بازبینی صحنه، برای یوونتوس پنالتی گرفت که لئوناردو بونوچی ضربه را به گوشه بالایی دروازه لاتزیو فرستاد.

لاتزیو 0-2 یوونتوس؛ لئوناردو بونوچی 83`: بازهم کاپیتان بونوچی از روی نقطه پنالتی گل زنی کرد. پاس قطری عالی کولوسفسکی برای کیه زا، با خروج زودهنگام رینا همراه شد. کیه زا پس از ورود به محوطه جریمه می توانست دروازه را باز کند اما رینا او را با خطا متوقف کرد. داور پنالتی گرفت و بونوچی ضربه اش را خلاف جهت حرکت دروازه بان لاتزیو به درون دروازه فرستاد.

منبع: خبرگزاری آریا

به "لاتزیو 0 ، یوونتوس 2؛ شب بی نقص بونوچی در دفاع و حمله" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "لاتزیو 0 ، یوونتوس 2؛ شب بی نقص بونوچی در دفاع و حمله"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید