فیروزآبادی: بیش از 60 درصد از مسئولان در دانشگاه آزاد درس خوانده اند

به گزارش نقطه سر خط، رئیس شبکه پژوهشی و آزمایشگاهی دانشگاه آزاد گفت: در حال حاضر بیش از 60 درصد از مسئولان کشور دانش آموخته دانشگاه آزاد هستند.

فیروزآبادی: بیش از 60 درصد از مسئولان در دانشگاه آزاد درس خوانده اند

به گزارش گروه دانشگاه نقطه سر خط، در راستای تحقق دانشگاه کارآفرین و ارتباط مؤثر دانشگاه و صنعت با هدف حل مسائل و افزایش سهم پژوهش در اقتدار و سرمایه ملی، دو قرارداد با عناوین حذف سولفور از فراورده های نفتی (از حلال های سبک تا سنگین برش های نفتی و پسماند های آن ها) و بهینه سازی سوخت های سنگین نفت کوره و بازیافت و بهینه سازی فراورده های جانبی پتروشیمی و زیر شاخه های نفتی با رویکرد تبدیل محصولات جدید قابل کاربرد صنایع نفتی و پتروشیمی به ارزش 1300 میلیارد تومان امروز به امضای روح اله دهقانی فیروزآبادی رئیس شبکه پژوهشی و آزمایشگاهی دانشگاه آزاد اسلامی وباقر بیرالوند رئیس هیأت مدیره شرکت پترو پالایش رسید.

فیروزآبادی در این مراسم با تأکید بر اینکه دانشگاه آزاد اسلامی سرمایه ملی است؛ گفت: این دانشگاه مولود جمهوری اسلامی ایران است که با نفس قدسی امام خمینی (ره) شکل گرفت و در حال حاضر بیش از 60 درصد از مسئولان کشور دانش آموخته دانشگاه آزاد اسلامی هستند.

وی با بیان اینکه دانشگاه آزاد اسلامی 40 درصد از آموزش عالی کشور را برعهده دارد؛ گفت: مدیریت یکپارچه دانشگاه آزاد اسلامی به همراه زیرساخت های مناسب و مطلوب این دانشگاه می تواند در زمینه های گوناگون کشور از جمله صنعت، کشاورزی، خودرو، نفت و ... ورود کند و منشاء خیر و برکات زیادی برای کشور و جامعه گردد.

فیروزآبادی اظهارکرد: از آنجایی که کشور انتظار فناوری را از دانشگاه آزاد اسلامی دارد، لذا این دانشگاه بیشتر به دنبال جذب فناوران و نقش آفرینی در حوزه های متعدد علم و فناوری کشور است.

بیرالوند رئیس هیأت مدیره شرکت پترو پالایش همچنین در این جلسه توضیح داد: دانشگاه آزاد اسلامی دارای پتانسیل های نهفته و توانمندی های بالفعل و بالقوه ای است که با برنامه ریزی منسجم و همت اساتید خود می تواند فعالیت های بزرگی در کشور انجام دهد.

وی توضیح داد: دانشگاه آزاد اسلامی در سطح کشور دارای واحد ها و مراکز آموزشی متعددی است که هر کدام از آن ها دارای امکانات و زیرساخت های مناسبی هستند که باید از مورد استفاده قرار گیرن

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "فیروزآبادی: بیش از 60 درصد از مسئولان در دانشگاه آزاد درس خوانده اند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فیروزآبادی: بیش از 60 درصد از مسئولان در دانشگاه آزاد درس خوانده اند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید