صادقی: بازیکنان به خاطر کرونا درخواست کردند که به هتل نرویم، آقاخان شرایط بازی ندارد

به گزارش نقطه سر خط، سرمربی تیم فوتبال سایپا می گوید تیمش در بازی با صنعت نفت به بازی مسلط بوده و می توانسته حتی پیروز از زمین خارج گردد.

صادقی: بازیکنان به خاطر کرونا درخواست کردند که به هتل نرویم، آقاخان شرایط بازی ندارد

به گزارش نقطه سر خط، ابراهیم صادقی، سرمربی تیم فوتبال سایپا در نشست خبری بعد از شکست تیمش برابر صنعت نفت اظهار کرد: بازی در نیمه اول کاملا در اختیار ما بود و توانستیم موقعیت های خوبی ایجاد کنیم اما یک بر صفر شکست خوردیم. در نیمه دوم تغییر دادیم و تعویض کردیم و با دو مهاجم بازی کردیم و تواسنتیم به گل برسیم و خیلی کوشش کردیم که برنده باشیم ولی متاسفانه یک دقیقه بعد گل خوردیم و در نهایت بازی را از دست دادیم. کاملا به بازی مسلط بودیم ولی نتیجه نگرفتیم. نبود صادق بارانی در نتیجه بازی تاثیرگذار بود.

او ادامه داد: ما در تعطیلات سعی کردیم چند بازیکن باتجربه جذب کنیم. امروز هم نبودن بارانی خیلی تاثیرگذار بود. امیدوارم هرچه زودتر مشکل حل گردد تا بتواند برای ما بازی کند. ما روی بازیکنان با تجربه حساب نموده ایم.

صادقی درباره پرونده صادق بارانی و محرومیت سایپا از جابجایی و همچنین مرتضی آقاخان هم شرح داد: درباره این موضوع باشگاه باید صحبت کند. وقتی آقاخان را از استقلال گرفتیم حدود یک سالی می شد که مصدومیت داشت. اطلاعاتی که ما از ایفمارک گرفتیم کاملا سالم بود و در تمرینات هم با تست پزشک خودمان تعیین شد که سالم است ولی با توجه به یک سال دوری هنوز شرایط بازی کردن را ندارد. باید با تیم تمرین کند و جا بیفتد و از نظر بدنی هم به شرایطی برسد که بتواند به تیم یاری کند.

سرمربی سایپا درباره تاثیر شیوع ویروس کرونا روی عملکرد تیمش هم، گفت: در هفته گذشته ما چند تمرین اصلی را از دست دادیم. یک بار به خاطر باران شدید این رخ داد و همچنین همه درباره این موضوع حرف می زدند و واقعیت این است که روز قبل بازی بازیکنان از ما می خواستند که به هتل نرویم. ما هم خیلی سعی کردیم صحبت کنیم که تمرکز داشته باشند ولی این یک مساله ای است که همه درگیرش بودند و تمرکز هر تیمی را می تواند به هم بزند. خیلی از بازیکنان به فکر خانواده و بچه هایشان هستند. بی تاثیر نبود ولی ما امروز به بازی مسلط بودیم. به آینده امیدوار هستیم. همه درگیر این مشکل هستند و پیشنهاد ما این بود که این هفته تعطیل بگردد. سازمان لیگ و فدراسیون تصمیم گیرنده هستند و ما فقط می توانیم پیشنهاد بدهیم.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "صادقی: بازیکنان به خاطر کرونا درخواست کردند که به هتل نرویم، آقاخان شرایط بازی ندارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "صادقی: بازیکنان به خاطر کرونا درخواست کردند که به هتل نرویم، آقاخان شرایط بازی ندارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید