الهامی: تیم های منتسب به وزارتخانه هر زمان دلشان بخواهند بازی می نمایند، شنبه برای مسابقه با استقلال به زمین می رویم

به گزارش نقطه سر خط، سرمربی تراکتور گفت: تیم هایی که منتسب به وزارتخانه هستند هر زمان دلشان بخواهد بازی می نمایند و هر زمان نخواهند بازی نمی نمایند.

الهامی: تیم های منتسب به وزارتخانه هر زمان دلشان بخواهند بازی می نمایند، شنبه برای مسابقه با استقلال به زمین می رویم

به گزارش نقطه سر خط، ساکت الهامی سرمربی تراکتور تبریز در برنامه سلام صبح بخیر رادیو ایران در خصوص برگزاری بازی تیمشان با استقلال گفت: تا الان سازمان لیگ چیزی به ما اعلام ننموده است اما قانونا باید این بازی برگزار گردد. ما برای این بازی بلیت تهیه نموده ایم و حتی هتل هم نیز رزرو نموده ایم، ما آدینه طبق روال به تهران سفر خواهیم کرد و روز شنبه هم برای انجام مسابقه به زمین خواهیم رفت و کاری نداریم که بعد از آن چه اتفاقی خواهد افتاد.

وی در پاسخ به اینکه استقلالی ها بالای 25 درصد مبتلا به کرونا دارند، چگونه امکان برگزاری بازی وجود دارد اظهار داش: نباید اینگونه باشد که استقلالی ها تصمیم گیری نمایند ، آنها 25 درصد یا اصلا 50 درصد کرونایی داشته باشند، من هم در بازی اول 50 درصد تیم را نداشتم و حتی به تیم نساجی بازی را واگذار کردم و تیمم تحت فشار بود اگر اینگونه است بازی با نساجی را هم تکرار نمایند چون من 50 درصد بازیکنانم را در اختیار نداشتم.

الهامی نسبت به اینکه نگران نیست تراکتوری ها در سفر به تهران به کرونا مبتلا شوند تاکید نمود: وقتی ابتدای لیگ زنوزی داد و فریاد زد که لیگ برگزار نگردد هیچ کسی از ایشان حمایت نکرد و گفتیم اگر لیگ برگزار گردد بازهم باید نیمه کاره رها گردد، مالک تیم ما هزاران بار به این موضوع تاکید نمود ولی آدم های بی سواد فوتبالی به او حمله کردند که چرا چنین بحث هایی را مطرح می نماید که هم اکنون دلیل صحبت های زنوزی را متوجه شده اند.

سرمربی تراکتور در پاسخ به اینکه چه اصراری به برگزاری ادامه لیگ بوده است، گفت: الان که رقابت ها را آغاز نموده اند باید بازی ها را ادامه دهند و اگر قرار بر تعطیلی است کل لیگ را برای تمام تیم های سال جاری تعطیل نمایند. الان ستاد کرونا و آقای خلیلیان هر تصمیمی که خودش بگیرد انجام می گردد یک روز می گوید کرونا بمب ساعتی است و بار دیگر می فرمایند بمب بیولوژیک است، 48 ساعت بعد می گوید پروتکل بهداشتی داده ایم، پروتکل بهداشتی چه چیزی است؟ به غیراز یک تیکه الکل و شستن دست ها و یک متر فاصله دریافت و یک ماسک 5 هزار تومانی که پروتکل بهداشتی نشد. بجای این کارها قانون وضع کنید.

وی اضافه نمود: الان هیچ کسی نمی داند آیا بازی برگزار می گردد و یا نمی گردد و نمی دانند شرایط تیم ها به چه نحوی است، هر تیمی زورش بیشتر باشد تصمیم گیری می نماید و تیم هایی که منتسب به وزارتخانه هستند هر زمان دلشان بخواهند بازی می نمایند و هر زمان نخواهند بازی نمی نمایند.

الهامی در خاتمه درخصوص انجام تست کرونای بازیکنان تراکتور در روزهای اخیر توضیح داد: تا به امروز 5 بار تست داده ایم که یک بازیکن ما بنام میمبلا و مربی تیم در حال حاضر در قرنطینه بسر می برد و مدیر اجرایی تیم نیز به تازگی از قرنطینه خارج شده است و این را هم باید تاکید کنم که خانواده های این عزیزان هم درگیر این ویروس شده اند.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "الهامی: تیم های منتسب به وزارتخانه هر زمان دلشان بخواهند بازی می نمایند، شنبه برای مسابقه با استقلال به زمین می رویم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "الهامی: تیم های منتسب به وزارتخانه هر زمان دلشان بخواهند بازی می نمایند، شنبه برای مسابقه با استقلال به زمین می رویم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید