شرط حضور تماشاگر در دربی مرکز، حضور تماشاگران بدون مجوز بود

به گزارش نقطه سر خط، محسن فرهادی، در تبادل نظر با خبرنگاران گفت: واقعیت امر این است که دو مسابقه قبلی تیم های استقلال و پرسپولیس که با حضور تماشاگر در استادیوم آزادی برگزار گردید، بدون مجوز ستاد ملی کرونا بود. زیرا، ستاد ملی کرونا فقط برای یک ملاقات با تماشاگر در استادیوم آزادی مجوز صادر نموده بود و آن هم ملاقات تیم های ملی ایران و کره جنوبی بود.

شرط حضور تماشاگر در دربی مرکز، حضور تماشاگران بدون مجوز بود

وی با اشاره به مسائل و حواشی که ملاقاتهای قبلی دو تیم سرخابی با حضور تماشاگر به همراه داشت، اضافه کرد: قرار بود بلیت فروشی فقط الکترونیکی باشد تا موضوع قرنطینه بیماران کرونایی و واکسیناسیون متقاضیان تهیه بلیت، معین گردد.

فرهادی ادامه داد: کنترل قرنطینه و واکسن، فقط به شیوه خرید الکترونیکی بلیت امکان پذیر است، ضمن اینکه در ملاقاتهای قبلی دو تیم در استادیوم آزادی، بعضی بدون بلیت هم وارد شده بودند.

معاون فنی مرکز سلامت محیط و کار وزارت بهداشت، بعلاوه موضوع استفاده تماشاگران از ماسک را مورد تاکید قرار داد و گفت: فاصله گذاری ها هم آن طور که باید رعایت نشده بود. البته رعایت فاصله 2 متری فقط برای کسانی است که جداگانه بلیت تهیه نموده اند.

وی اضافه کرد: در بازی های قبلی، کنترل های بهداشتی هنگام ورود تماشاگران به خوبی اعمال نشد و در مجموع، نمایش خوبی برای آغاز بازی ها با حضور تماشاگران نبود.

فرهادی در ارتباط با شرایط حضور تماشاگر در دربی شنبه آینده در استادیوم آزادی، گفت: حضور تماشاگر در این مسابقه منوط به صدور مجوز از سوی ستاد ملی کرونا است و اگر این مجوز صادر نگردد، دربی بدون حضور تماشاگر برگزار خواهد شد.

معاون فنی مرکز سلامت محیط و کار وزارت بهداشت با عنوان این مطلب که ظرفیت تماشاگر برای دربی پیش رو همان 30 درصد است، تاکید نمود: متولیان برگزاری مسابقات، می بایست تمهیدات لازم را پیش بینی نمایند تا ستاد ملی کرونا برای صدور مجوز، اقدام کند.

وی با اشاره به تصویب طرح مدیریت هوشمند در ستاد ملی کرونا، گفت: آغاز این طرح از 15 آذر خواهد بود و بنابراین، ملاقات دربی شامل طرح هوشمند نمی گردد و باید برای آن مجوز صادر گردد.

منبع: خبرگزاری مهر

به "شرط حضور تماشاگر در دربی مرکز، حضور تماشاگران بدون مجوز بود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شرط حضور تماشاگر در دربی مرکز، حضور تماشاگران بدون مجوز بود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید