سفره دل اسکوچیچ باز شد

به گزارش نقطه سر خط، دراگان اسکوچیچ سرمربی سابق تیم ملی کشورمان بعد از تصمیم مهدی تاج رئیس فدراسیون فوتبال مبنی بر اخراجش از تیم ملی بدون مصاحبه کشورمان را ترک کرد.

سفره دل اسکوچیچ باز شد

اسکوچیچ در کشورش در مصاحبه با رادیو ریجیکا سفره دلش را باز کرد و برای اولین بار درباره اخراجش از سمت مربیگری تیم ملی ایران صحبت کرد.

اسکوچیچ درباره اینکه جام جهانی را باید از پشت تلویزیون نگاه کند، گفت: بله متاسفانه. این چیزی است که برای من رخ داد و از کنترل من خارج است. من با ایران برترین نتایج را در مسابقات مقدماتی جام جهانی 2022 کسب کردم. بازی های زیادی را پیروز شدیم و رکورد هایی را ثبت کردیم.

وی درباره اقدام مهدی تاج مبنی بر برکناری اش گفت: بعد از انتخاب رئیس نو فدراسیون، مهدی تاج تصمیم به برکناری من گرفت. من تصمیم او (تاج) را پذیرفتم و الان بدون کار اینجا هستم. می خواهم در چند ماه آینده استراحت کنم.

سرمربی سابق ایران ادامه داد: بعد از نتایج خوب با تیم ملی ایران شرایط من در دنیای مربیگری بهتر شده، قیمت من افزایش یافته است و چند پیشنهاد هم دریافت کردم، اما قبل از تصمیم گیری باید خیلی خوب همه پیشنهادات را آنالیز کنم. جام جهانی از من گرفته شد، اما نتایج و رکورد ها در تاریخ تیم ملی ایران می ماند. امیدوارم ایران در جام جهانی کار بزرگی انجام دهد.

منبع: فرارو

به "سفره دل اسکوچیچ باز شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سفره دل اسکوچیچ باز شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید