دردسر جدید استقلال در جده ؛ کارشکنی سعودی ها در آستانه بازی حساس آسیا

به گزارش نقطه سر خط، استقلال در فصل جدید لیگ قهرمانان آسیا با تصمیم AFC راهی عربستان شده است تا دیدارهای خود را در جده برگزار کند. اما مسئله ای که برای آبی پوشان به وجود آمده است، فاصله یک ساعته هتل آن ها تا زمین تمرین شان است که با اعتراض مسئولان ایرانی همراه بوده است.

دردسر جدید استقلال در جده ؛ کارشکنی سعودی ها در آستانه بازی حساس آسیا

به گزارش گروه ورزشی نقطه سر خط، طولانی بودن مسافت زمین تمرین تا هتل استقلال در جده در آستانه لیگ قهرمانان آسیا مشکل ساز شده است.

اعضای تیم استقلال در بدو ورود به کشور عربستان یکی از دغدغه هایشان زمین تمرین بود. مسئولان کشور عربستانی در ابتدا زمین تمرینی را در اختیار استقلال قرار دادند که به صورت مشترک با تیم دیگری بود، اما استقلال درخواست کرد که یک زمین اختصاصی را در اختیار داشته باشد. این خواسته با موافقت عربستانی ها روبرو شد.

اعضای تیم استقلال شب گذشته زمین تمرین خود را دریافت کردند و تمرینات شان در این زمین برگزار گردید. زمینی که عربستانی ها در اختیار استقلال قرار دادند از نظر امکانات و شرایط چمن شرایط بسیار مطلوبی دارد، اما مشکل اصلی دور بودن این زمین از هتل است.

استقلالی ها برای آنکه به زمین تمرین برسند، باید مسافتی حدودا یک ساعته را در جده طی نمایند که این مساله موجب نارضایتی شده است. از این رو با توجه به اعتراض اولیه استقلال درباره زمین تمرین، دیگر اعتراض جدیدی به دور بودن زمین انجام نشده است.

حال باید دید طی روز های آینده چه اتفاقاتی در این باره رخ می دهد.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "دردسر جدید استقلال در جده ؛ کارشکنی سعودی ها در آستانه بازی حساس آسیا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دردسر جدید استقلال در جده ؛ کارشکنی سعودی ها در آستانه بازی حساس آسیا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید