خبرنگاران تردد در جاده های کرمانشاه 53 درصد کاهش یافت

به گزارش نقطه سر خط، کرمانشاه- خبرنگاران- رییس پلیس راه استان کرمانشاه گفت: در 72 ساعت اخیر (28 و 29 اسفند و اول فروردین) تردد در جاده های استان نسبت به مدت مشابه سال قبل 53 درصد کاهش نشان می دهد.

خبرنگاران تردد در جاده های کرمانشاه 53 درصد کاهش یافت

سرهنگ محمد حیدری روز شنبه در جمع نقطه سر خط اظهارداشت: این کاهش بیانگر توجه و اهتمام مردم به توصیه های ستاد ملی مقابله با کرونا و پرهیز از انجام سفر به منظور پیشگیری از شیوع بیماری کروناست.

وی در عین حال از وقوع 19 فقره سانحه رانندگی منجر به فوت و جرح در 72 ساعت اخیر اطلاع داد و گفت: این حوادث منجر به کشته شدن 2 نفر و زخمی شدن 24 تن دیگر شد.

سرهنگ حیدری اعلام کرد: با این حال تعداد افراد جان باخته سال جاری (28 اسفند 98 تا اول فروردین 99) نسبت به مدت مشابه قبل 60 درصد و تعداد افراد مصدوم نیز 91 درصد خوشبختانه کاهش داشته است.

رییس پلیس راه استان کرمانشاه در ادامه با اشاره به آغاز اولین بارش سال جدید که از ساعات ابتدایی بامداد امروز آغاز به باریدن نموده، اضافه نمود: این موضوع باعث لغزنده شدن جاده شده که می طلبد رانندگان بیش از گذشته مراقب باشند.

وی توضیح داد: علاوه بر بارش باران که تقریبا در همه محورهای استان شاهد هستیم، در محورهای خسروآباد و مله ماس بارش برف گزارش شده است.

سرهنگ حیدری در انتها و با بیان اینکه عملیات برف روبی با حضور نیروهای راهداری و پشتیبانی پلیس راه در حال اجرا است، گفت: امیدوارم رانندگان با رعایت سرعت مطمئنه و پرهیز از شتاب بی مورد و رعایت فاصله طولی مناسب جان خود و دیگران را به خطر نیندازند.

استان کرمانشاه با 2 میلیون نفر جمعیت دارای بیش از هشت هزار کیلومتر راه اصلی و فرعی است.

منبع: ایرنا

به "خبرنگاران تردد در جاده های کرمانشاه 53 درصد کاهش یافت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران تردد در جاده های کرمانشاه 53 درصد کاهش یافت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید