بهره برداری از مجتمع گردشگری روستای بندو در بوشهر تا پایان سال 99

به گزارش نقطه سر خط، مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی بوشهر از اتمام ساخت مجتمع گردشگری روستای بندو تا پایان سال جاری خبر داد.

بهره برداری از مجتمع گردشگری روستای بندو در بوشهر تا پایان سال 99

به گزارش نقطه سر خط به نقل از روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی بوشهر، محمدحسین ارسطوزاده امروز چهارشنبه 17 اردیبهشت ماه 99 با اعلام این خبر اضافه نمود: مجتمع گردشگری روستای بندو که به همت مجموعه دهکمک آن روستا در حال ساخت است، با 70 درصد پیشرفت فیزیکی تا خاتمه سال به بهره برداری می رسد.

او اضافه نمود: کار ساخت این مجتمع با 1300 مترمربع زیربنا، به شکل پلکانی در روستای کوهستانی بندو از توابع شهرستان عسلویه شروع شده و امیدواریم در کنار دیگر جاذبه های این روستا همچون هشت چشمه آب شیرین و طبیعت کوهستانی منطقه به جذب بیشتر گردشگر کمک کند.

ارسطوزاده شرح داد: روستای بندو از لحاظ وجود آثار تاریخی مانند دو آسیاب ثبت شده ملی در کنار سد ساروجی اهمیت زیادی دارد، همچنین از دیگر جاذبه های این روستا می توان به برکه دوران قاجاری مربوط به تأسیسات آبی و دو آسیاب تاریخی اشاره کرد.

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی بوشهر اضافه نمود: این روستا آخرین نقطه جنوبی استان بوده که هفت کیلومتر با ساحل خلیج فارس فاصله دارد و همه این موارد نوید این موضوع را می دهد که با افتتاح این مجتمع گردشگری، شاهد یک نقطه منحصربه فرد برای جذب گردشگر در استان هستیم.

منبع: میراث آریا

به "بهره برداری از مجتمع گردشگری روستای بندو در بوشهر تا پایان سال 99" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بهره برداری از مجتمع گردشگری روستای بندو در بوشهر تا پایان سال 99"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید