کج سلیقگی حوزه رسانه ای شهرداری عملکرد کرونایی مدیریت شهری را لوث می کند

به گزارش نقطه سر خط، کرونا آمده و مردم خانه نشین شده اند، چشمشان به برنامه های صداو سیماست که شاید کمی سرگرم شوند. اما سوال اینجاست که حضور حناچی در شبکه 2 سیما برای مصاحبه بین کنداکتور شلوغ این شبکه در شب هنگام چه لزومی دارد؟

کج سلیقگی حوزه رسانه ای شهرداری عملکرد کرونایی مدیریت شهری را لوث می کند

به گزارش خبرنگار شهری گروه اجتماعی خبرگزاری نقطه سر خط، روابط عمومی شهرداری تهران چند وقتی است که تلاش می کند که از هر تریبونی که شده اقدامات این نهاد پس از شیوع کرونا را از هر تریبونی اعلام کند؛ آن هم وظیفه ذاتی خود در قبال مردمی که هزینه اداره شهرداری را می دهند.

امشب پیروز حناچی میهمان شبکه 2 سیما است و می خواهد از این تریبون با شهروندان صحبت می کند.

مردم حق دارند با ارائه گزارش شهردار تهران در جریان اقدامات اجرا شده در تهران پس از شیوع کرونا قرار بگیرند، اما سوال اینجاست که آیا با فشردگی کنداکتور شبکه های مختلف سیما و همزمانی برنامه دو نیمه ماه شبکه 2 با برنامه جذاب و پرمخاطب عصر جدید شبکه سوم سیما و برنامه دورهمی شبکه نسیم ، واقعا چه تعدادی از شهروندان این برنامه را تماشا خواهندکرد؟

اینکه مرکز ارتباطات شهرداری تهران بدون توجه به حداقل ها به این تصمیم رسیده اسپانسر میلیاردی برنامه ای کم بیننده و بی اثر که تداخل پخش با سریال پایتخت شبکه یک و عصر جدید دارد، بشود حاکی از این است که مدیران این مجموعه نه رسانه را می شناسند و نه مخاطب را و صرفا به دنبال کارنامه سازی برای خود هستند.

کاملا قابل پیش بینی است که امشب هم پیروز حناچی با حضور در این برنامه، صرفا میهمان منازل تعداد اندکی از مدیران خود در شهرداری تهران باشد و شهروندان چندان رغبتی به تماشای این برنامه بی موقع و بدهنگام نشان ندهند.

بعد از توییت رییس مرکز ارتباطات و امور بین الملل شهرداری تهران در خصوص تماشای همزمان بیش از 5 میلیون نفر از کنسرت آنلاین برج میلاد که مرزهای غلو را جابجا کرد، امیدواریم مرکز ارتباطات تعداد بینندگان برنامه پیش از نیمه شب حناچی را بیش از 10 میلیون نفر اعلام نکند.

انتهای پیام/4076/

منبع: خبرگزاری دانشگاه آزاد آنا

به "کج سلیقگی حوزه رسانه ای شهرداری عملکرد کرونایی مدیریت شهری را لوث می کند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کج سلیقگی حوزه رسانه ای شهرداری عملکرد کرونایی مدیریت شهری را لوث می کند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید