مجتهد: ریاض آمار واقعی مبتلایان به کرونا را مخفی می نماید، هزاران نفر مبتلا هستند

به گزارش نقطه سر خط، افشاگر معروفی که اخبار خاندان آل سعود را منتشر می نماید، اعلام نمود، عربستان از دادن آمار واقعی مبتلایان به کرونا در این کشور خودداری می نماید و هزاران نفر و چه بسا ده ها هزار نفر در عربستان سعودی به کرونا مبتلا شده اند.

مجتهد: ریاض آمار واقعی مبتلایان به کرونا را مخفی می نماید، هزاران نفر مبتلا هستند

به گزارش گروه بین الملل نقطه سر خط، افشاگر معروف سعودی مجتهد در جدیدترین توییت های خود نوشت، مقامات عربستان سعودی تعداد واقعی مبتلایان به ویروس کرونا را مخفی می نماید و تعداد آنها به هزاران و چه بسا دهها هزار نفر برسد.

وی در توییتر خود نوشت: در منطقه قطیف بیش از 5000 هزار مبتلا و در مکه بیش از 900 مبتلا وجود دارد. این تعداد در ریاض بیشتر است اما آمار آن در دست نیست. نظام سعودی ساختمان ها و هتل ها را برای کسانی که احتیاج به بستری و درمان در بیمارستان ها ندارند، رزرو نموده و امنیت دولت موظف به نظارت و نگهبانی از آنهاست.

مجتهد در ادامه به بعضی از این ساختمان های رزرو شده مانند ساختمان دانشگاه ملک سعود در جده، ساختمان های جدید در منطقه النزهه، هتل های اطراف حرمین در مکه، هتل ها و ساختمان های تخصصی بیمارستان النور در الدمام و امثال آن اشاره نمود.

وی در توییت دیگری نوشت: دستور داده شده بیمارستان تخصصی الریاض به بهانه شناسایی مبتلایان خالی گردد اما حقیقت آن است که این بیمارستان برای محمد بن سلمان ، اطرافیان او و سفرا و شخصیت های مهم تجهیز نموده اند. بن سلمان نگران است که به دلیل تعاملاتی که داشته به این بیماری مبتلا گردد به همین دلیل فعالیت های خود پس از ساعت هشت شب را متوقف نموده است.

منبع: خبرگزاری فارس

به "مجتهد: ریاض آمار واقعی مبتلایان به کرونا را مخفی می نماید، هزاران نفر مبتلا هستند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مجتهد: ریاض آمار واقعی مبتلایان به کرونا را مخفی می نماید، هزاران نفر مبتلا هستند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید