فصل دوم سریال نجلا در چه مرحله ای است؟

به گزارش نقطه سر خط، کارگردان سریال نجلا این روزها در حال آماده کردن فیلمنامه فصل دوم اند تا بتوانند مراحل پیش فراوری و فراوری را در اواخر بهار و تابستان سال جاری شروع نمایند.

فصل دوم سریال نجلا در چه مرحله ای است؟

به گزارش گروه فرهنگی نقطه سر خط، نجلا سریالی بود که بسیاری از خوزستانی ها و آبادانی ها و حتی دیگر شهرهای ایران با آن ارتباط برقرار کردند. برای اولین بار سریالی با مضمون اربعین ساخته شد و خیرالله تقیانی پور از سال گذشته خبر قطعی شدن ساخت فصل دوم این مجموعه تلویزیونی را رسانه ای کرد.

او درباره شروعِ فیلمبرداری این سریال شرح داد: در حال تکمیل نگارش سریال هستیم و تمام همّ و غمّ مان این است که بتوانیم موفقیت فصل اول را تکرار کنیم؛ به همین خاطر کیفیت از همه چیز برایمان مهمتر است. فکر می کنم بتوانیم از خردادماه پیش فراوری و در تابستان مراحل فیلمبرداری را شروع کنیم.

کارگردان سریال نجلا درباره حضور بازیگران فصل اول و اضافه شدن چند بازیگر، توضیح داد: بازیگران قدیمی سریال همه حضور دارند و بازیگرهای جدید را به تناسب نقش و اتفاقات جذب خواهیم کرد. دوباره تکرار می کنم اولویت مان در انتخاب بازیگران جدید، هنرمندان تئاترند که این روزها در شرایط معیشتی و مالی خوبی به سر نمی برند.

تقیانی پور درباره رسیدن فصل دوم نجلا به پخش، شرح داد: فصل دوم سریال 32 قسمتی است و فضای متفاوت و لوکیشن های متعددی دارد و زمان بیشتری برای فیلمبرداری خواهد برد. بنابراین کیفیت را فدای شتاب زدگی نخواهیم کرد و در تلاشیم اثری خوب و مخاطب پسند را به تلویزیون ارائه دهیم.

وی در مورد جزئیات داستان و لوکیشن های سریال، تأکید کرد: احتمالاً در فصل تابستان، فیلمبرداری در تهران خواهد بود و پاییز باید به شهرهای اهواز برویم. الان نمی توانم درباره جزئیات داستان سریال چیزی بگویم اما فقط می توانم بگویم به اشغال خرمشهر برمی خوریم.

استقبال بیننده ها و درخواست صداوسیما قرار شد نجلا2 ساخته گردد حتی عواملِ سریال در این میزگرد تلویزیونی به ساخت این سریال اشاره نموده بودند. تقیانی پور درباره جزئیات داستان فصل دوم گفته بود: اگر قرار شد نجلا2 را بسازیم عبِد را با همین داستان وارد جنگ می کنیم. راهنمایی هاشمی در گفت وگو با مخاطبان هم تأکید کرد که خیلی ها انتظار فصل دوم را داشتند که باید ببینم چه اتفاقی می افتد.

تقیانی پور همچنین پیش از این گفته بود که تصویربرداری سریال 6 تا 8 ماه به طول می انجامد؛ حتی محتمل است پخش در رمضان 1401 آماده گردد اما تلویزیون درباره پخش سریال تصمیم گیری می نماید.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "فصل دوم سریال نجلا در چه مرحله ای است؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فصل دوم سریال نجلا در چه مرحله ای است؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید