دزدان لوازم خودرو نبرد بازداشت شدند

به گزارش نقطه سر خط، رئیس کلانتری 132 نبرد از دستگیری سارقان لوازم داخل خودرو با تیراندازی ماموران گشت کلانتری اطلاع داد.

دزدان لوازم خودرو نبرد بازداشت شدند

به گزارش ، سرهنگ جهانشاه تیموریگفت: ساعت 2 بامداد خاتمه هفته گذشته ماموران گشت کلانتری برای پیشگیری از وقوع جرم در محدوده استحفاظی در حال گشت زنی بودند که تیمی از ماموران در نزدیکی فرهنگسرای خاوران با مرد جوانی که در حال باز کردن در خودروی پژو 206 بود روبرو شدند.

وی اضافه نمود: دزد جوان به محض مشاهده ماموران با پای پیاده آغاز به فرار کرد و در حالی که ماموران در تعقیب متهم بودند، متهم سوار بر یک خودروی پراید که همدستش پشت فرمان بود به فرار خود ادامه داد.

این مقام پلیسی ابراز داشت: ماموران پس از یک تعقیب و گریز پلیسی با توجه به اینکه دزدان به دستور ایست پلیس توجه نمی کردند تیر هوایی شلیک نموده و در ادامه لاستیک خودرو را هدف قرار دادند و پیروز به توقیف خودرو و دستگیری هر دو دزد جوان شدند.

رئیس کلانتری نبرد بیان کرد: ماموران در بازرسی خودرو پیروز به کشف زیادی لوازم سرقتی داخل خودرو شدند و در ادامه یک کوله پشتی از دزدان کشف شد که ابزار، ریموت و سوئیچ های خودرو های مختلف داخل آن بود.

سرهنگ تیموری گفت: ماموران در ادامه اطلاع پیدا کردند که خودروی دزدان نیز سرقتی است و متهمان با توجه به مدارک و شواهد پلیسی به 5 فقره سرقت لوازم داخل خودرو اعتراف کردند و عنوان داشتند که به سراغ خودرو هایی می رفتند که فاقد سیستم امنیتی بود و بعضی خودرو ها نیز قفل درهایشان باز بود که به راحتی اقدام به سرقت می زدند.

وی اضافه نمود: متهمان که اعتیاد به مواد مخدر دارند پس از اعتراف با تشکیل پرونده برای سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی معرفی شدند.

سرهنگ تیموری در خاتمه گفت: شهروندان بعد از پیاده شدن از خودرو حتما از قفل شدن در های خودروهایشان اطمینان پیدا نمایند و خودرو ها را به سیستم امنیتی و دزدگیر مجهز نمایند.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "دزدان لوازم خودرو نبرد بازداشت شدند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دزدان لوازم خودرو نبرد بازداشت شدند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید