برگزاری دومین مرحله انتخابی تیم ملی کاراته بانوان در 21 بهمن

به گزارش نقطه سر خط، دومین مرحله از رقابت های انتخابی تیم ملی کاراته بانوان 21 بهمن میان نفرات سوم مشترک و کاراته کای انتخاب شده از سوی کادرفنی برگزار می گردد.

برگزاری دومین مرحله انتخابی تیم ملی کاراته بانوان در 21 بهمن

به گزارش نقطه سر خط، فرخناز ارباب، سرمربی تیم ملی بانوان در این باره گفت: با خاتمه مسابقات قهرمانی کشور (مرحله اول انتخابی تیم ملی) در هر وزن پنج کاراته کای معرفی شدند. این کاراته کاها شامل نفرات اول، دوم، سوم مشترک و یک ورزشکار به انتخاب کادرفنی تیم ملی هستند.

وی اضافه نمود: دومین مرحله از رقابت های انتخابی تیم ملی برای حضور در مسابقات قهرمانی آسیا، بازیهای کشورهای اسلامی و بازیهای آسیایی هانگژو 21 بهمن میان نفرات سوم مشترک و کاراته کای انتخاب شده از سوی کادرفنی (در مجموع 3 ورزشکار) برگزار می گردد تا در نهایت یک کاراته کا به مرحله بعدی انتخابی راه پیدا کند.

ارباب ادامه داد: در انتخابی سوم بانوان، در هر وزن چهار کاراته کا حضور خواهند داشت. این افراد شامل ملی پوش ایران در مسابقات قهرمانی آسیا 2021، نفرات اول و دوم مسابقات قهرمانی کشور و کاراته کای برگزیده از دومین مرحله انتخابی خواهند بود. طبق برنامه ریزی انجام شده آنها سه هفته در تاریخ های 6 ، 13 و 18 اسفند به صورت رفت و برگشت با یکدیگر مبارزه می نمایند تا در نهایت در هر وزن سه کاراته به عضویت تیم ملی درآید.

سرمربی تیم ملی کاراته بانوان توضیح داد: بر اساس برنامه ریزی انجام شده، نخستین اردوی تیم ملی بانوان از 19 تا 25 اسفندماه در تهران تشکیل می گردد تا ورزشکاران آماده حضور در مسابقات قهرمانی آسیا به عنوان اولین رویداد مهم پیش روی کاراته ایران شوند. بازیهای کشورهای اسلامی و بازیهای آسیایی هانگژو دیگر مسابقاتی هستند که نفرات اعزامی آن از میان کاراته کاهای حاضر در اردوی تیم ملی انتخاب می شوند.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "برگزاری دومین مرحله انتخابی تیم ملی کاراته بانوان در 21 بهمن" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برگزاری دومین مرحله انتخابی تیم ملی کاراته بانوان در 21 بهمن"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید