خبر خوش برای ساکنان محدوده طرح ترافیک

به گزارش نقطه سر خط، مدیر واحد ساماندهی محدوده ها و طرح های ترافیک شهرداری تهران، جزئیات تسهیلات جدید شهرداری تهران، برای تردد ساکنان محدوده طرح های ترافیکی را ارائه کرد.

خبر خوش برای ساکنان محدوده طرح ترافیک

به گزارش نقطه سر خط از نقطه سر خط، عمار سعیدیان فر مدیر واحد ساماندهی محدوده ها و طرح های ترافیک شهرداری تهران با بیان اینکه در سال های اخیر و به دنبال اجرای طرح جدید ترافیک، تسهیلاتی برای ساکنان محدوده طرح ترافیک و محدوده کنترل آلودگی هوا (زوج و فرد سابق) در نظر گرفته شد، گفت: ساکنان با اجرای طرح جدید از تخفیف 50 درصدی در هزینه طرح ترافیک و طرح محدوده کنترل آلودگی هوا بهره مند می شوند.

مدیر واحد ساماندهی محدوده ها و طرح های ترافیک شهرداری تهران با بیان اینکه سال جاری تغییراتی در تسهیلات ارائه شده به ساکنان محدوده های ترافیکی داشته ایم، شرح داد: در سال جاری، یک بار خروج قبل از ساعت 8:30 و یک بار ورود بعد از ساعت 17 نیز برای ساکنان رایگان بود، این در حالی است که برابر تصویب شورای اسلامی شهر، ساکنان محدوده طرح ترافیک و محدوده کنترل آلودگی هوا در سال 99 می توانند یکبار خروج قبل از ساعت 9 و یکبار ورود بعد از ساعت 16 به صورت رایگان داشته باشند.

سعیدیان فر گفت: البته ساکنان محدوده دوم کنترل آلودگی هوا یا همان زوج یا فرد سابق دقت داشته باشند که فقط برای عوارض همان محدوده دوم از تخفیف 50 درصدی برخوردارند و چنانچه وارد محدوده طرح ترافیک شوند، تخفیف 50 درصدی شامل حالشان نخواهد بود.

مدیر واحد ساماندهی محدوده ها و طرح های ترافیک شهرداری تهران ادامه داد: ساکنان محدوده های ترافیکی که مالک هستند باید نسبت پرداخت عوارض نوسازی، پسماند، خودرو و بدهی عوارض طرح ترافیک خود اقدام کنند که در صورت پرداخت دیگر نیاز به مراجعه و ارائه مدارک به دفاتر خدمات الکترونیک شهر ندارند، این در حالی است که آن دسته از ساکنان محدوده های ترافیکی که مستأجر بوده و زمان اجاره نامه شان رو به اتمام است باید قرارداد تمدید شده خود را به دفاتر خدمات الکترونیک شهر ارائه کنند.

سعیدیان فر شرح داد: باید توجه داشت که رزرو طرح ترافیک از سال آینده برای همه شهروندان اعم از محدوده طرح یا غیر از محدوده طرح الزامی است.

منبع: جام جم آنلاین

به "خبر خوش برای ساکنان محدوده طرح ترافیک" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبر خوش برای ساکنان محدوده طرح ترافیک"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید