خبرنگاران محور زابل- زاهدان بازگشایی شد

به گزارش نقطه سر خط، زاهدان- خبرنگاران- مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای سیستان و بلوچستان گفت: جهت زابل - زاهدان محدوده سه راهی دشتک که بر اثر توفان شدید و گرد و خاک بسته شده بود با فروکش کردن باد بازگشایی شد.

خبرنگاران محور زابل- زاهدان بازگشایی شد

ایوب کرد روز سهشنبه در گفتوگو با خبرنگارنقطه سر خط اظهارداشت: این جهت که شامگاه دیشب براثر توفان و کاهش شعاع دید بسته شده بود بامداد امروز بازگشایی شد.

وی با بیان اینکه تمامی گشت های راهداری در جهتهای مواصلاتی حضور دارند از مردم خواست تا پیش از ورود به جاده از طریق سامانه های تلفنی، اینترنتی و پیامکی 141 از شرایط راه ها اطلاع یابند.

به گفته مدیرکل هواشناسی سیستان و بلوچستان وزش باد شدید همراه با نفوذ گرد و غبار غلظت ذرات معلق در هوای زابل را به هزار و 103میکروگرم بر متر مکعب معادل هفت برابر حد مجاز رساند.

محسن حیدری گفت: بیشینه سرعت وزش باد در زابل تا ساعت 13:30 امروز به 65 کیلومتر بر ساعت رسیده است که انتظار می رود بر سرعت وزش باد افزوده شود.

وی بیان نمود: هم اینک شعاع دید افقی در محدوده فرودگاه زابل سه هزار و 500 متر است که پیش بینی می شود با تشدید سرعت وزش باد، شعاع دید افقی از این میزان نیز کمتر شود.

منبع: ایرنا

به "خبرنگاران محور زابل- زاهدان بازگشایی شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران محور زابل- زاهدان بازگشایی شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید