برندگان لیست رزروی های ایران خودرو تعیین شدند، مهلت واریز تا 25 خرداد

به گزارش نقطه سر خط، خبرنگاران :با توجه به اتمام فرصت واریز وجه برای برندگان قرعه کشی و ایجاد 700 ظرفیت خالی در گروه ایران خودرو، ظرفیت ها به ترتیب به دست آمده به افراد فهرست ذخیره اختصاص داده شد. مشتریان تا ساعت 16 روز 25 خرداد مهلت واریز دارند.

برندگان لیست رزروی های ایران خودرو تعیین شدند، مهلت واریز تا 25 خرداد

به گزارش نقطه سر خط به نقل از ایسنا، با اتمام مهلت پرداخت وجه کامل خودرو توسط پذیرفته شدگان در طرح فروش فوق العاده خودروسازان، تعداد افرادی که در مدت معین شده برای تکمیل وجه اقدام نکردند با افرادی که در لیست افراد ذخیره قرار گرفته بودند، جایگزین شدند.

براین اساس در گروه صنعتی ایران خودرو حدود 700 نفر از متقاضیان اقدام به واریز وجه نکردند، لذا از فرآیند فروش حذف شده و نفرات ذخیره جایگزین آن ها شدند. پیامک برای این تعداد از مشتریان برای واریز وجه ارسال شده است. کدملی و کد پیگیری نفرات ذخیره خودروهای فروش فوق العاده به لیست قبلی اضافه و مجدد در سایت فروش اینترنتی مصحولات ایران گروه خودروسازی بارگذاری شده است.

افراد جایگزین شده تا ساعت 16 روز یک شنبه 25 خردادماه مهلت دارند تا وجه کامل خودرو را به وسیله سایت فروش ایران خودرو به نشانی esale.ikco.ir واریز نمایند.

منبع: اقتصادنیوز

به "برندگان لیست رزروی های ایران خودرو تعیین شدند، مهلت واریز تا 25 خرداد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برندگان لیست رزروی های ایران خودرو تعیین شدند، مهلت واریز تا 25 خرداد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید